Uniwersalność jednoczęściowej bielizny wiąże się z wygodą jej użytkowania i dodatkowymi funkcjami. Każda pani jest w stanie znaleźć coś dla siebie pośród body i gorsetów Kostium.com. Dodatkowo, można dobrać do nich zarówno bieliźniane, jak i inne dodatki.

 

Dodatki bieliźniane

Dodatki bieliźniane idą w parze z gorsetem. Zależnie od wybranego modelu, możemy wybrać do kompletu pas do pończoch, pończochy, biustonosz i majtki. Zazwyczaj dostępne są elementy uszyte z materiału o tym samym wzorze i kolorze, by idealnie współgrać. Komplety złożone z gorsetu i oddzielnych części bielizny mają tę zaletę, że każdą z nich można nosić niezależnie od reszty. Natomiast wybierając gorset z wszytymi miseczkami i pasem do pończoch, zyskujemy łatwość wkładania oraz użytkowania bielizny jednoczęściowej – nic się nie przesuwa, nie plącze.

 

Bielizna jako dodatek

Bielizna może także sama w sobie służyć jako dodatek. Body i gorsety doskonale nadają się do noszenia pod żakietem, czy sukienką lub spodniami. Wygodny, trzymający się blisko ciała krój pozwala na noszenie tych elementów pod nawet najbardziej obcisłymi ubraniami i sprawia, że dobrze leżą. Dodatkowo, szycie z uciskających materiałów pomaga modelować sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *